W grupach przedszkolnych prowadzimy zajęcia w myśl zasady UCZYĆ - BAWIĄC, gdyż zabawa jest w istocie bardzo skuteczną formą nauki. Program nauczania został przygotowany na bazie wieloletnich doświadczeń i obserwacji dzieci. Jest on pełen ciekawych sytuacji edukacyjnych, wesołych piosenek, rymowanek, historyjek obrazkowych i zabaw ruchowych, dzięki czemu daje dzieciom możliwość poznania otaczającego je świata w języku angielskim w bardzo naturalny sposób.

Grupy szkolne:

Co stanowi najistotniejszą umiejętność w dzisiejszym świecie? Umiejętność komunikacji – i właśnie na nią stawiamy, pracując z dziećmi w wieku szkolnym. Komunikacja oparta na solidnych leksykalno – gramatycznych fundamentach. Rozwijamy więc rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, mówienie i pisanie, a także wzbogacamy zasób słownictwa.

Poznajemy czasy i konstrukcje językowe. Dajemy dzieciom możliwość samodzielnego odkrywania tajników angielskiej gramatyki, gdyż wiemy, że dzięki temu lepiej ją zapamiętają. Aranżujemy scenki i wykorzystujemy elementy dramy, by dać dzieciom jeszcze więcej możliwości używania języka angielskiego.

Zapraszamy do wybrania jednego z oferowanych przez nas rodzajów kursów:

KURSY KLASYCZNE – Jeśli chcesz, by Twoje dziecko doskonaliło znajomość języka angielskiego, a przy tym zawiązało przyjaźnie, zapraszamy do skorzystania z tej opcji. Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Za każdym razem realizowane są dwie jednostki lekcyjne. Grupy liczą od 7 do 12 osób.

 

MINI-FORMACJE JĘZYKOWE

– wychodząc naprzeciw prośbom rodziców, w ofercie pojawiły się MINI-FORMACJE. Łączą one w sobie zalety zajęć indywidualnych z możliwością interakcji w grupie, oferując przy tym dużo korzystniejsze rozwiązania cenowe niż w przypadku klasycznych zajęć indywidualnych. Zajęcia prowadzone w tym systemie można dopasować do indywidualnych potrzeb kursantów. W MINI-FORMACJI brać udział może od 2 do 5 osób. Zajęcia te dostępne są w opcji 45- 60- i 90-minutowej.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE – Twoje dziecko potrzebuje powtórki wybranej partii materiału? A może chce się przygotować do egzaminu, olimpiady, konkursu? Jeśli tak, wybierz zajęcia indywidualne. Korzystając z tej opcji, każdy Kursant może dobrać wszelkie parametry kursu do własnych potrzeb.

Grupy przedszkolne:

EUREKA  CENTRUM  EDUKACJI  KREATYWNEJ  2012 ©

DESIGN MAAXGROUP